השירותים שלנו

המטרה...

המטרה שלנו היא לספק מענה לכל תרחיש אפשרי. באמצעות תוכנה קלה לתחזוקה ולעדכון אשר מקיפה באופן מושלם את כל הגורמים הנוגעים בה, החל מאנשי ה-IT וכלה במשתמשי הקצה, במסגרת אפליקציות אינטרנטיות, אפליקציות desktop ושרתים. פתרונות התוכנה שלנו תפורים אישית לכל פרויקט תוך מחשבה מעמיקה של 360 מעלות על כל פרט ומכל כיוון. פיתוח מוקפד ואיכותי, מקצוענות חסרת פשרות לבאגים וממשק משתמש אינטואיטיבי, פשוט ונוח.

 • תוכנה מא' ועד ת'
  כשצריכים לפתח תוכנה מאפס, אנחנו כאן כדי לתת ללקוחותיכם ולכם מענה מקיף, הכולל פירוט דרישות, אפיון התוכנה, עיצוב גרפי, פיתוח מקצועי, בדיקות קפדניות והטמעה עד לפסיק האחרון.
  הניסיון והמקצוענות שלנו מאפשרים לנו לגבש המלצות ששוות לא מעט כסף, להציג חשיבה מתקדמת, יצירתית וטכנולוגית, שמכוונת למטרה אחת: יצירת פיתרון שלם לצרכים המדויקים של הפרויקט.

  שירותי פיתוח התוכנה מבוססים בעיקר על טכנולוגיות Microsoft.
  • פיתוח web applications, windows applications, windows services ורכיבים ייעודיים.
  • פיתוח במגוון טכנולוגיות: COM, MFC, ASP, .NET ו- ASP.NET MVC.
  • פיתוח בשפות פיתוח שונות: C, C++, C#, Visual Basic, VB Script ו- Java Script.
 • פיתוח תוכנה במערכות קיימות
  softart היא שחקנית צוות מצוינת.
  אנו מנוסים בהשתלבות במערכות פיתוח קיימות ויצירת פיצ'רים ורכיבים נוספים עבורן, תוך הקפדה על אחידות בשפה, מעברים חלקים ומקצוענות בכל ההיבטים לאורך כל הדרך.
 • אפיון תוכנה
  מסמך הכולל סקירה מדוקדקת ברמת פירוט יוצאת דופן של פתרונות תוכנה מוצעים על פי דרישות וצרכי העסק. שירותי האפיון כוללים אפיון מערכת או מודולים בודדים עם מתן אפשרות ללקוח לקבוע את עומק הירידה לפרטים (דרישות מהמערכת, ארכיטקטורה כללית, High-Level Design, Detailed Design), באופן ברור וקל להתמצאות.

  אפיון התוכנה מהווה תכנית עבודה ומתווה ברור ומובנה לביצוע עבור המתכנתים, תוך חשיבה על כל פרט.